Страхування від нещасних випадків

Страхування життя  та здоров’я школярів від нещасних випадків

Діти – найбільше  багатство нашого життя. І коли вони маленькі, і коли вони дорослі, батьки завжди думають і піклуються про них. Шкільна пора особливо активний період в їхньому житті. В цей час, нажаль, діти отримують найбільшу кількість травм. Трапляються не лише синці та побиті коліна, але і переломи кісток, струси головного мозку та інші травми. І в такий момент хочеться, щоб дитині надали належну кваліфіковану медичну допомогу. Така допомога потребує немалих грошових витрат. І як це зазвичай буває, ми нічого не відкладаємо на такий випадок з надією, що з нами нічого поганого не трапиться.

СК «ВІП-КАПІТАЛ» бажає Вам і Вашим дітям тільки здоров’я та просить розглянути можливість страхування життя і здоров‘я дитини на випадок травми.

Таке страхування проводиться терміном як на 1 рік так і на декілька днів на час проведення екскурсій, змагань тощо. Мінімальна страхова сума 1000,00 грн., в межах якої проводяться виплати страхових сум. Страховий платіж за рік складає 15,00 грн. Страховий платіж на строк страхування до 5-ти днів становить 5,00 грн., на строк від 5-ти до 10-ти днів – 10,00 грн.

Виплати страхових сум проводяться без затримок протягом 15 днів після пред’явлення документів з лікувального закладу, підтверджуючих факт настання страхового випадку. Наприклад термін лікування при переломах кісток, як правило, людина знаходиться на лікуванні не менш 30-40 днів. Виплата за таку травму становить 150,00 грн. якщо Договір укладений на 1000 грн. страхової суми; якщо на 2000 грн., відповідно виплата подвоюється (300,00 грн.).

Також страхування від нещасних випадків окрім тимчасової втрати працездатності  включає смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку та встановлення   застрахованому   первинної   інвалідності внаслідок нещасного випадку.

У разі загибелі або смерті застрахованого внаслідок нещасного випадку його спадкоємцям виплачується 100% страхової суми.

При встановленні застрахованому інвалідності Страховик зобов’язується виплатити страхове відшкодування  в розмірі:

І групи інвалідності – 90% страхової суми ;

ІІ групи інвалідності – 80 % страхової суми;

ІІІ групи інвалідності – 60 % страхової суми.

Група інвалідності встановлюється згідно діючого законодавства.

Бажаємо здоров′я Вам та Вашим дітям!

Для укладання договору страхування Страхувальник повинен надати:

  • паспорт громадянина України,
  • ід. номер

Замовити договір можна:

  • за телефонами: (050) 412-22-20, (044) 235-72-79
  • відправити заявку на електронну адресу: vipkapital@ukr.net або  podolpolis@gmail.com